KURS „ZDROWE SPOŁECZEŃSTWO”- SZKOLENIE Z ZASTOSOWANIA TECHNIK JOGI W PROFILAKTYCE ZDROWIA

KURS „ZDROWE SPOŁECZEŃSTWO”- SZKOLENIE Z ZASTOSOWANIA TECHNIK JOGI W PROFILAKTYCE ZDROWIA

Kurs „Zdrowe społeczeństwo” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i jest w 100% bezpłatny dla uczestników. Obejmuje szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu zastosowania technik jogi w terapii i profilaktyce najczęściej spotykanych obecnie schorzeń cywilizacyjnych.
Szkolenia skierowane jest do fizjoterapeutów, lekarzy, instruktorów rekreacji ruchowej, pielęgniarek, położnych, dul, psychoterapeutów, osób zajmujących się promocją zdrowia, pracowników szpitali, przychodni, domów opieki, sanatoriów i innych miejsc zajmujących się opieką medyczną, profilaktyką i promocją zdrowia – obejmie osoby pracujące lub chcące podjąć zatrudnienie w sektorze medycznym.
Do projektu przyjmujemy osoby mieszkające, uczące się lub pracujące na terenie woj. mazowieckiego. Warunkiem uczestnictwa jest zatrudnienie lub deklaracja zatrudnienia w branży medycznej.

Ostatni dzień w którym trwa postępowanie nr ZK/1/2016/4835. Zapraszamy do składania oferty na przeprowadzenie egzaminów zewnętrznych. Poniżej zapytanie ofertowe:
Zapytanie ofertoweZałącznik nr 1Załącznik nr 2

Zapraszamy na stronę projektu http://kursjogi.mgsd.pl/