„Motywowanie zespołu pracowników – skuteczne przywództwo.”

Dobre i efektywne zarządzanie ludźmi ma znaczenie w prowadzeniu firmy i kreowaniu jej wizerunku. Klimat jaki panuje w zespole; relacje między współpracownikami, komunikacja, w znaczący sposób wpływają na to jak salon, czy ośrodek jest odbierany przez klientów. Bardzo często okazuje się, że poczucie bycia w miejscu gdzie panuje miła i życzliwa atmosfera a pracownikom zależy na pracy, mają większe znaczenie w ponownym skorzystaniu z usług i polecaniu danego ośrodka, czy salonu innym, niż atrakcyjne miejsce i dobry sprzęt.

Aby stworzyć dobry zespół i motywować konstruktywnie pracowników do pracy ważna jest poczucie własnej kompetencji jako lidera i nabycie umiejętności zarządzania zespołem.Proponowane przez nas szkolenie jest kierowane do właścicieli, menadżerów salonów kosmetycznych i ośrodków Spa a także dla każdego kto chce rozwinąć swoje umiejętności związane z zarządzaniem zespołem.

Forma szkolenia:warsztat – metoda pracy polegającą na uczeniu się poprzez własne doświadczenie. Zastosowane
w nim aktywne metody pracy z grupą stwarzają okazję do przyjrzenia się sobie oraz zdobycia nowych umiejętności przydatnych w pracy zawodowej.

Termin: do uzgodnienia

Czas trwania: 2 dni /10:00-18:00 (proponowane godziny)

Trener:Ewelina Zaleciło – szkoleniowiec, licencjonowana trenerka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, psychoterapeutka, mgr resocjalizacji. Od ponad 9 lat prowadzi szkolenia, warsztaty psychoedukacyjne i wykłady dla firm i instytucji m.in z zakresu; psychologii stresu i wypalenia zawodowego, kontaktu z klientem, pracy z grupą, autoprezentacji.  Współpracowała m.in. z Wyższą Szkołą Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, Akademią Sztuk Pięknych, „Szkołą Trenerów Biznesu” Fundacji FRDL oraz Stowarzyszeniem OPTA.

Cena szkolenia:600 pln

W cenę wliczono:

  • materiały szkoleniowe;
  • certyfikat ukończenia szkolenia
  • serwis kawowy, lunch;
  • indywidualne konsultacje z wykładowcą w trakcie szkolenia.

Zapisy na szkolenie przyjmujemy na adres:

mgsd@mgsd.pl,

dodatkowe informacje pod numerem

(22)3949128

Ilość miejsc ograniczona,

wypełnij formularz Newsletter, aby otrzymywać aktualne informacje.